Zgrubienie przy kostce na stopie

witam. od jakiegoś czasu mam zgrubienie przy kostce na stopie. Rtg wykazało: szpara stawu skokowego niezwężona, wyciągnięcie na przednio-dolnej krawędzi kostki przyśrodkowej, drobne wyciągnięcie w przyczepie ścięgna Achillesa do guza kości piętowej. Ogólnie stopa boli, często jak źle staję tracę stabilność nie wspominając już o bólach po wysiłku typu jazda na rowerze czy stanie w pracy... nie długo idę do ortopedy czego mogę się spodziewać? Proszę o szybka odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam serdecznie,
przy której kostce ma Pani zgrubienie? Czy zgrubienie jest też na drugiej stopie? Miała Pani jakieś urazy stopy? Czy stopa boli w jednym punkcie czy może ból obejmuje całą stopę? Co pani ma myśli pisząc, że traci Pani stabilność? Diagnostyka różnicowa dolegliwości bólowych stopy jest złożona i wymaga zebrania dokładnego wywiadu chorobowego, badania fizykalnego i badań obrazowych. Ortopeda, u którego Pani będzie uzupełni brakujące elementy wywiadu, przeprowadzi badanie fizykalne i na tej podstawie zleci odpowiednie postępowanie. Biorąc pod uwagę to co Pani napisała podejrzewam, że leczenie w tej sytuacji będzie zachowawcze.