Zimne miejsca między łokciami a nadgarstkami oraz wrażenie łamania w kościach a fibromialgia

witam, mam problem od wielu lat choc robilam rozne badania i nigdy nic mi nie wychodzilo,ze cos mi jest, otoz mam zimne miejsca miedzy łokciami a nadgarstkami, i to samo w nogach pomiedzy kolanami i kostkami i takie jest wrazenie jakby łamało w kościach, strasznie to dokuczliwe , pomaga mi ocieplanie tego lub ściskanie tych miejsc, czy na podstawie tego mozna stwierdzic co mi jest? czy to moze byc FIBROMIALGIA?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie na podstawie samego opisu nie można stwierdzić fibromialgii. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza dermatologa, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczna także będzie wizyta u reumatologa.