Złe samopoczucie, zgaga, bóle podbrzusza a ciąża

Witam. Od 3 tygodni mam dziwne objawy, złe samopoczucie, zgaga, bóle podbrzusza, kilka razy wymiotowałam, dziwny apetyt, wzdęcia, częste oddawanie moczu także w nocy, brzuch zrobił się taki pełny ;p Nigdy nie czułam się tak dziwnie, miesiąc temu robiłam domowy test ciążowy i wynik był negatywny, czy zatem jest możliwość że mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli dobrze rozumiem to objawy występują od 3 tygodni a test ciążowy był wykonany miesiąc temu. Jeżeli tak, to proponuję wykonać kolejny test ciążowy. Wynik poprzedniego mógł jeszcze nie być wiarygodny. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.