Zlokalizowany torbiel na korzeniu

Witam w listopadzie podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym po zrobieniu zdjecia rtg zostal zlokalizowany torbiel na korzeniu zebaktory jest martwy. Pani doktor mnie uspokoila ze wszystko jest w porzadku i podczas leczenia tzn. plukania kanalu chlorkiem torbiel pękł zparalizowalo mi pol twarzy i do dnia dzisiejszego prawa strona twarzy mnie boli opuchlizna nie zeszla do konca a od wczoraj zaczelo paralizowac mi na nowo policzek lacznie z okiem, szukam pomocy poniewaz gdzie mam sie udac???

Witam serdecznie,

Do dentysty leczącego Pani zęba. Ewentualnie do całodobowej pomocy stomatologicznej, ponieważ nie można lekceważyć objawów.

Pozdrawiam.