Zmęczenie fizyczne w wyniku pracy

Witam. Chciałabym się zapytać w jakim kierunku powinnam iść i co robić żeby rozwiązać następujący problem: gdy tylko dostanę pracę (niestety teraz tylko fizyczną bo jestem studentką) to po 2-3 tygodniach jestem tak fizycznie wyczerpana że muszę się zwalniać. Dlaczego tak jest? Dlaczego jestem tak mało wytrzymała i bardzo szybko się męczę? Dotyczy to tylko pracy, bo w domu -prace domowe- pracuję o wiele ciężęj i to codziennie i jakoś daję radę). Pozdrawiam i z góry dziękuję za jakąś odpowiedź.

Proponuję przeprowadzić badania fizykalne u lekarza w oparciu o zalecenia lekarza POZ. Gdyby nie udało się znaleźć przyczyn somatycznych proponuję skonsultować się z psychologiem i spróbować wyłapać inne uczucia jakie towarzyszą Pani podczas pracy. Przyczyn może być wiele a do ich określenia konieczna jest dłuższa rozmowa.

Witam,
doradzałabym wizytę u lekarza rodzinnego w celu wykluczenia medycznych przyczyn zmęczenia. Później proszę udać się do psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam.