Zmian patologicznych nie stwierdzono a bóle stawów

Witam mam 61l. boli mnie staw biodrowy prawy zrobiono mi rezonans m. zmian patologicznych nie stwierdzono a staw mnie boli. tz. jak coś robię dłużej w pozycji kuconcej to jak się wyprostuję to nie mogę stanąć na tą nogę bo mam straszny ból w stawie muszę tak postać chwile i pomału rozruszać ten staw. wtedy zaczynam kuleć i zaczynam chodzić jak kaczka utykając po chwili mi przejdzie i jest wszystko okej. Przy chodzeniu mnie nie boli, przy pływaniu tez tylko jak wstaję z opisanej pozycji.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli miała Pani MRI stawu biodrowego a wynik wyklucza jakiekolwiek patologie, sugeruję diagnostykę kręgosłupa L-S. Patologie w tym odcinku kręgosłupa mogą być przyczyną dolegliwości takich jak te, które Pani opisała. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ortopedą.