Zmiana koloru sutków i pieprzyki z białą otoczką u 13-letniej córki

witam moja córka ma 13 lat , niestety od jakiś 2 miesięcy zaobserwowałam u niej zmiany koloru sutków . z brązowego stały się niemal białe . również ma pieprzyki z białą otoczką lub białe małe place . pieprzyki widział lekarz dermatolog i nie zalecił żadnych badań oprócz opserwacji czy się opalają latem proszę o pomoc w sprawie piersi i pieprzyków . dziękuję .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prosiłbym o przesłanie zdjęcia gdyż nie mam możliwości odpowiedzi na tego posta bez oceny wizualnej.