Zmiana Levetiracetam na Topamax

Proszę o porade neurologa, Chce zmienic levetiracetam na topamax.. levetiracetam zazywam 2x1000..I czy przez 2 tygonie zażywać levetiracetam 2x1000 i do tego 2x25 topamaxu czy od razu levetiracetam 2x750 i topamaxu 2x25..Bo zapomniałam jak dokładnie nowil neurolog a wizyta dopiero za miesiąc. I czy po Topamaxie wypadają wlosy tak jak po levetiracetam?????

Proszę potwierdzić u Neurologa leczącego
Raczej zmiana "na zakładkę " dodawanie nowego leku, potem wycofywanie starego...
Ale nie znam Pani historii i nie moge zalecić
Konieczna pełna konsultacja z Neurologiem
Pozdrawiam