Zmiana z czerwoną otoczką na czole u 45-latki

Od 2 lat lecze sie na zmiane na czole jest to w krztałcie koła ma czerwona otoczke i czasmi swedzi, koło jest to wklesłe jak narazie nic mi nie pomaga zadne leki musze te zmainy ukrywac pod grzywka mam juz dosc prosze o pomoc, a ostatnio zauwazyłam ze rosnie mi to po drugiej stronie czoła masakra pomozcie mi prosze.Jezeli to cos pomoze mam skore tłusta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ustaleniu rodzaju zmiany wdroży odpowiednie leczenie.