Zmiany skórne w obrębie stopy u dziecka

Witam! Mam pytanie odnosnie odciskow/brodawek u dzieci. Corka dosc dluga ma na stopie cos co wyglada na odcisk ale z biala mala kropka bez widocznych czarnych, dzisiaj wycielismy nadmiar skory (nie krwawilo, miejsce po zostalo zdezynfekowane),nie ma nadal widocznych czarnych kropek jedynie co to ze zostala mala pusta dziurka. Czy mogla to byc kurzajka jezeli nie bylo ani przed ani po wycieciu zadnych czarnych kropek jedynie mala biala kropka przed, czy moze to byl poprostu odcisk?? Pozdrawiam P.

Proszę udać się do dermatologa, być może będzie potrzeba usunąć z korzeniem odcisk, lub jesli jest to brodawka to lekarz przepisze odpowiedni preparat. Verrumal jest bardzo skuteczny, należy pamiętać aby po posmarowaniu leczonej zmiany zakleić ją plasterkiem.