Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Żółta plamka na żołędzi penisa

Na żołędzi penisa (przy samej dziurce) pojawiła się mała lekko żółtawa plamka, która boli przy każdym dotknięciu, nawet podczas chodzenia. Nie ma z niej żadnej wydzieliny, a podczas oddawania moczu lekko szczypie. Co to może być. Mam to może od 2 dni i ani się nie pogarsza, ani nie polepsza. Mam 15 lat. Nie uprawiam seksu, jedynie czasem się masturbuję. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisana zmiana mogła powstać na skutek podrażnienia lub urazu. Nie można wykluczyć innego podłoża np. zapalnego. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, z opisu wynika, że to nadżerka. 1. okłady z borasolu 3 xdziennie po 20 minut 2. tribiotic i clotrimazol na no po okładach jeśli po 7 dniach nie będzie poprawy należy udać się do lekarza. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy