Małe, białe krosty i czerwona plamka na żołędzi penisa

Witam, mam 12 lat i od pewnego czasu na moim Penisie pojawiły się jakieś malutkie białe krosteczki i na żołędziu pojawiła się mała czerwona plamka. Co to może być?
12 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane zmiany mogą być grudkami perlistymi prącia lub plamkami Fordyce'a. Zmiany tego typu stanowią jedynie defekt kosmetyczny. Plamka na żołędzi może być efektem podrażnienia lub infekcji. Powinieneś porozmawiać o swoim problemie z rodzicami. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.

Witam,
przydałyby się zdjęcia.
Z opisu wynika, że na napletku są przerośnięte gruczoły łojowe (uroda) a na żołędzi niewielki naczyniak (nic poważnego).
Zmiany wymagają oceny dermatologa.
Pozdrawiam