Żółta wydzielina z nosa a możliwe przyczyny

Z nosa leci mi woda koloru zoltego czy powinnam sie tym martwic? Jaka moze byc tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to jakaś infekcja. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza laryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może będzie konieczność udania się do otolaryngologa.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być wynik nieżytu nosa. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.