Związek z neurotyczną i ekstrawertyczną partnerką

Dzień dobry, jestem w związku z neurotyczną i ekstrawertyczną partnerką. Z jedną jej cechą nie mogę sobie poradzić - z Jej skłonnością do kończenia związku z powodów, które są błahe i niezależne ode mnie. Robi to systematycznie, w nieprzewidziany sposób. Zupełnie rujnuje to moje poczucie bezpieczeństwa i zniechęca do budowania czegokolwiek. Partnerka chodzi do psychologa. Jak mam na to reagować? Uległością, groźbą, obarczaniem konsekwencjami? Proszę o radę tutaj a nie wysyłanie do gabinetu.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
nie ma jednej, gotowej recepty jak reagować na takie zachowanie. Wszystko to zależy od szeregu czynników, których nie jest się w stanie opisać na portalu. Stąd rada, że osobista konsultacja w psychoterapeutą jest jak najbardziej zasadna.
Proszę się zastanowić jak sie Pan czuje w tej sytuacji, co Pan czerpie ze związku, w który jest nieprzewidywalny.
Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia