Życie z transwestytą fetyszującym

Mój chłopak jest według seksuologa transwestytą fetyszującym. Powoli obydwoje się z tym oswajamy. Jednak nasze życie seksualne jest kiepskie. Kochamy się rzadko, dla niego seks nie jest w ogóle atrakcyjny, nie sprawia mu przyjemności. Potrafi osiągnąć orgazm bez damskich ciuchów, jednak rzadko go miewa (tylko wytrysk), częściej w seksie oralnym. Ja z seksu jestem niezadowolona, chłopak mi odmawia a jeśli już się kochamy, dotyka to dlatego że ja chcę, nie on. Też zresztą nie mam orgazmu.Co robić

Dzień dobry!

Niestety, życie seksualne z osobą z transwestytyzmem czy fetyszyzmem może wiązać się z takimi własnie trudnościami. Psychoterapia seksuologiczna, czy to indywidualna partnera czy wspólna terapia obojga Państwa, może przynosić pożądane zmiany. Trzeba też jednak rozważać możliwość, że preferencje, nawyki i możliwości partnera w tym zakresie, pozostaną dla niego stałe w ciągu życia i nie będą ulegać dużym zmianom. Warto rozważyć, w jakim stopniu i w jaki sposób możecie to Państwo zaakceptować.

Pozdrawiam!