20 tydzień ciąży i dziwna wydzielina

Witam,
jestem w prawie 20 tyg. ciąży i dziś miałam jakąś gęstą, galaretkowatą, brązową wydzielinę. Wcześniej była biała, jeżeli oczywiście w ogóle była, nie jestem pewna czy to upławy, bo wcześniej ich nie miałam.

Boję się, że to może być coś złego. Pozdrawiam, Aneta

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Jeśli sytuacja się powtórzy, proszę udać się do swojego lekarza. Krwawienia w tym okresie ciąży nie są normą. Jeśli jednak okaże się ono pojedynczym incydentem plamienia, to nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam serdecznie!