Adenocarcinoma GII invasium

witam, proszę o wytłumaczenie wyników. pobranie materiału z odbytnicy, rozpoznanie-utkanie średniodojrzałego gruczoraka obejmującego błonę sluzową i podśluzową. Adenocarcinoma GII invasium - sredniodojrzały gruczolakorak naciekający. Proszę mi powiedzieć jakie są formy leczenia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Leczeniem pierwszego wyboru jest z reguły operacyjne usunięcie guza z fragmentem jelita.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki aby moc określić optymalne leczenie. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę.