Analiza badania GDX PRO u mężczyzny 32-letniego

Analiza badania GDX PRO u mężczyzny 32 lata TSNIT Average wyszło 51,7 50,2; Superior Average 66,5 64,5; Inferior Average 63,1 59,7; TSNIT Std. Dev. 26,5 24,3; Inter-Eye Symmetry 0,94; NFI 19 21 Bardzo proszę o konsultację w tej sprawie i informację czy podane przeze mnie wyniki są w normie? czy jest podejrzenie jaskry?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W celu analizy przedstawionego badanie proszę zgłosić się do okulisty ze względu na fakt iż wynik nie jest do końca prawidłowy.