Analiza cytogenetyczna

Analiza cytogenetyczna(rozdzielczosc 300 prazkow) wykazala:kariotyp meski46XY.Jeden z chromosomow z grupy C, najprawdopodobniej chromosom9 pary wykazuje w regionie centromeru znaczny polimorfizm - najprawdopodobniej jest to zwiekszony blok heterochromatyczny bez znaczenia patologicznego. CO TO OZNACZA DLA MALENSTWA??????????

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne dalsze badania usg i ocena usg badanie powyższe badanie nie wskazuje jednoznacznie na zmiany patologiczne