Antybiotykoterapia po badaniu kolonoskopii i stanie zapalnym jelit

mam pytanie przebywałem w szpitalu 3 tygodnie stwierdzono po badaniu kolonoskopii stan zapalny jelita grubego pdoawano mi duże dawki antybiotyków metronizadolu ,biuroksym oraz sterydy encorton i asamax ale wykluczono zespół lesniowskiego , po wyjściu z szpitala dostałem silną grzybicę jamy ustnej poszedłem do laryngologa dostałem antybiotyk plus nystatynę zaczeły mnie pobolewać zęby po wyjściu z szpitala ten ból jest w róznych miejscach i bardzo delikatny na ciepło i na zimno skąd przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do stomatologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.