Badania na krzywą cukrową w 26. tygodniu ciąży

jestem w 26 tyg.ciazy. mialam badanie na krzywa cukrowa i mialam na czczo 64 i po wypiciu glukozy po godzinie zjadlam plasterek cytryny i mialam 139,a po 2h mialam 112.czy ten plasterek cytryny sfslszowal mi wyniki.prosze o szybka odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Na pewno wpłynął na wyniki testu, jednak Pani wyniki są prawidłowe, dlatego nie ma Powodu do obaw.