Badanie USG w 21. tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 21 tyg ciazy.3 tyg temu podczas usg wyszlo,ze moj dzidzius ma tak jak by dziurke w glowce.Pierwszy lekarz nam powiedzial,ze to jest puste miejsce w mozdzku dziecka i bardziej sie rozwija jak mozg maluszka,ze jest to rzadki przypadek,i dzieci rodza sie chore.Drugi lekarz nam powiedzial,ze to nic takiego i dziecko urodzi sie zupelnie zdrowe bo tak sie czasem dzieje,ale wyslali mnie na rezonans magnetyczne,ale mam wizyte dopiero za tydzien.Dziekuje

Z Pani opisu wynika, że może to być albo agenezja robaka móżdżku albo torbiel Blake'a. Rokowanie w obu przypadkach jest różne, więc raczej trzeba zaczekać na wynik rezonansu. Trochę mało szczegółów, żeby coś więcej powiedzieć.