Bezsenność w 18 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 18tyg ciazy, od 4 dni nie moge spac , 2-3 w nocy a ja "oczy jak piec zloty" pozniej przez caly dzien czuje sie taka bez sił , co mam robic ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bezsenność to jedna z częstszych dolegliwości w trakcie ciąży. Spowodowana jest zmianami hormonalnymi, proponuję zapoznać się z artykułem zamieszczonym na naszym portalu http://portal.abczdrowie.pl/bezsennosc-w-ciazy. W przypadku nasilania się bezsenności proszę zgłosić się do ginekologa prowadzącego ciąże, który poprowadzi dokładniejszą diagnostykę.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Nie pisze Pani nic o prawdopodobnych przyczynach tych problemów. Czy jest Pani niewygodnie ze względu na powiększający się brzuch? Czy to raczej związane jest ze stresem? Proszę ten problem zgłosić ginekologowi przy okazji najbliższej wizyty.
Pozdrawiam