Ból głowy a nerwica lękowa

Witam, Czy możliwe, że przez nerwicę lękowa odczuwam silne bóle głowy, szczególnie z tyłu? Do tego ogólne osłabienie, "dziwne uczucie" w głowie. Neurolog stwierdził, że jestem zdrowa i wszystko z moją głową jest ok. A ja bardzo się boję, choć faktycznie przypuszczam, że problem może mieć podłoże bardziej psychiczne.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, bardzo prawdopodone.
Zeby to potwierdzic, mozna pofatygować się do dobrego fizjoterapeuty (jego masaż rozlużni miesnie i bol na jakis czas minie).
Pojsc do psychiatry, leki prawdopodobnie zniosa bol, ale moze wrocic po dostawieniu lekow.
Pojsc do Terapeuty CBT i sprawdzic, czy nie ma nerwicy. Pozbyc sie jej raz na zawsze. Może sie uda nawet bez lekow.
Pozdrawiam!