Ból głowy po zabiegu Jonoforezy

Witam. Chciałabym zapytać co może być powodem bólu głowy po zabiegu jonoforezy ,który mam wykonywany na ostrogę piętową. Mam wrażenie,że podwyższa mi się ciśnienie , mam wypieki na twarzy, uczucie gorąca i właśnie ból głowy .Czy to możliwe że tak reaguję na zabieg? Wcześniej już miałam wykonywane takie zabiegi i nic się nie działo.

Dzień dobry,

Nie spotkałam się nigdy z takimi objawami ze strony pacjenta po zabiegu jonoforezy. Możliwe, że przyczyna Pani złego samopoczucia jest zupełnie gdzie indziej i jest to tylko zbieżność czasowa z zabiegami fizykalnymi.

Pozdrawiam serdecznie.