Ból i pieczenie wejścia do pochwy

Witam. Jakieś 3 lata temu zaczęłam współżycie seksualne. Mam 22 lata. Mój pierwszy raz nie był zbyt bolesny, kilka następnych stosunków z jednym i tym samym partnerem (mężem) było w porządku. Od jakiegoś 1.5 roku nie współżyjemy, gdyż wejście do pochwy bardzo mnie boli, piecze. Byłam u kilku ginekologów, który różnie stwierdzali zakażenie bakteryjne, wirusowe, brałam różne antybiotyki, Iladian, maść do smarowania, ale nie pomogło. Co można jeszcze zastosować?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa ponownie, aby określił przyczynę. Być może konieczne będzie pobranie wymazów? czy była diagnostyka w kierunku endometriozy?czy też może pochwica. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.