Ból klatki piersiowej po prawej stronie

Witam mam pytanie od jakiegos tygodnia boli mnie klatka poiersiowa po prawej stronie dziwne uczucie jakby kto na niej siedzial jestem osoba otyla. czesto jestem zmeczona plus bol kregoslupa w okolicach lopatek uczucie mrowienia. Mam 27 lat . pozdrawiam

Prawdopodobnie to rwa międzyżebrowa. Proponuję RTG kr piersiowego. Warto pójść do lekarza POZ. Leczenie typowe - leki p-bólowe oraz rozluźniające mięśnie.