Ból mięśnia z tyłu nogi i ból kolana

bol nogi, od miesiaca , zaczol bolec miesien z tylu wzdluz czlej nogi, jakby byl przykrotki, potem wzostlo juz tylko bol w okolicy kolana, nie moormalnie chodzicge kleczec na to kolano , przy skretach i wyprostach boli, przy wstawaniu trzeba rozchodzic noge zeby moc n

Pani dolegliwości mogą być spowodowane np zespołem mięśniowo - powięziowym i problemem z odcinkiem lędźwiowo - krzyżowym kręgosłupa. Możliwe, że opisuje Pani ból korzeniowy. Proszę spróbować położyć się na plecach z kończynami dolnymi zgiętymi w stawach kolanowych i biodrowych około 90 stopni i opartymi np o pufę lub krzesło lub w pozycji embrionalnej na boku. Jeśli ból w tych pozycjach ustępuje to może to być zespół korzeniowy. Wymaga Pani dokładnego badania fizykalnego i poszerzenia wywiadu lekarskiego by wdrożyć odpowiednie leczenie.