Ból, mrowienie i opuchlizna palców po operacji cieśni nadgarstka

Jetem 10 m-y po operacji na cieśń nadgarstka prawego. Po zabiegu ustąpiło cierpnięcie dłoni a pozostał dokuczliwy ból,mrowienie w palcach i lekka opuchlizna dłoni. Wynik rezonansu brzmi; Wiązadło poprzeczne nadgarstka prawego przecięte całkowicie. Nerw pośrodkowy na długości 26 mm w obrębie kanału nadgarstka o podwyższonym sygnale w obrazach z długim TR, obrzęknięty do wymiarów 8x4mm aż do początku podziału na 3 gałęzie. Lekarz kieruje mnie na reoperacje a ja mam obawy czy nie będzie gorzej.

Witam,
wynik rezonansu jest niejednoznaczny. Objawy świadczą o nawrotowej cieśni kanału nadgarstka. Proponuję wykonanie badania EMG.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - ortopeda traumatolog