Ból nerek przy nadciśnieniu tętniczym u 19-latka

Niedawno stwierdzono u mnie nadciśnienie tętnicze I stopnia, leżałem w szpitalu i musiałem sikać przez cały dzień do słoika to było z jakieś 10 dni temu. od jakiś 3 dni bolą mnie nerki, raz lewa, a raz prawa. ciśnienie miałem 130/90 więc to chyba nie jest spowodowane moim nadciśnieniem ? a dodam jeszcze ze w moczu nie dostrzegłem krwi ani jakiś przebarwień dziwnych, byłem jeszcze w poradni ale przepisał mi tylko cos przeciwbólowego i tyle.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu moczowego. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.