Ból nogi umiejscowiony po wewnętrznej stronie kolana

Boli mnie lewa noga. Ból umiejscowiony jest po wewnętrznej stronie kolana i zewnętrznej stronie stopy, pod kostką, Ból nie jest duży, ani ciągły. Ma charakter jakby bólu występującego podczas skurczu i najczęściej występuje(pojawia się) podczas schylenia gdy stoję na wyprostowanych nogach, stopa jest płasko na ziemi. Ponadto noga ta jest słabsza zwłaszcza gdy np. próbuje przesunąć np. fotel nogą, działając siłą do wewnątrz. Przypadłość ta przetrawiła mi się po bieganiu jakieś dwa miesiące temu.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u neurologa, który przeprowadzi badanie i zleci badania dodatkowe.
Pozdrawiam