Ból pleców w odcinku lędźwiowo-krzyżowym

Witam mam 33 lata,wazę 70 kg i wzr 165,nigdy nie mialam wiekszych problemow z plecami a od kilku miesiecy dokucza mi ból plecow w odcinku lędzwiowo-krzyżowym,ból odczuwam rowniez w posladkach i biodrach,najmocniej boli mnie w porach wieczornych,przyjmowalam SIRDALUD I MOVALIS -pomogl mi srednio i to tylko na jakis czas.skad ten ból i do jakiego lekarza powinnam sie udac? dziekuje

Aleksander Ropielewski

Sugeruję odstawienie leku sirdalud (wskazaniem do stosowania są przykurcze mięśniowe wynikające z uszkodzenia układu nerwowego) i ew. dołączenie do movalisu lek zawierający paracetamol lub zawierający połączenie paracetamolu z tramadolem. Odnośnie przyczyny i leczenia przyczynowego bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i najpewniej wykonania badań obrazowych nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny i ew. leczenia. Sugeruję kontakt z ortopedą.