Ból pleców w okolicy krzyżowo-lędźwiowej

Witam. Ból pleców zaczął się kilka miesięcy temu. zlokalizowany jest w okolicy krzyżowo-lędzwiowej. Co jest dziwne i niepokojące ból występuje w nocy lub nad ranem.jeśli usiąde na łóżku totrochę przechodzi ale najlepiej kiedy wstanę i rozruszam się. Na początku ból występował sporadycznie co ileś dni, teraz boli praktycznie codziennie. A ostatnio rano boli mnie kark, jest sztywny, a także czuje okropny ból, kłucie przy głębszych wdechach. Kłuje wtedy w okolicach kręgosłupa i w klatce piersiowej.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej są to objawy ze strony kręgosłupa. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.