Ból pleców w okolicy krzyża

Witam,od 2 miesiecy odczuwam ból pleców, głównie w krzyżu, najbardziej z prawej strony, tak że z prawej strony maż wyczuł ala guzek, kulkę, ból promienieje na całe plecy i jest przez caly dzien, noce udaje mi sie przespac. Ból szczególnie mocny odczuwalny po wysiłku fizycznym juz po paru godzinach (podnoszenie, schylanie, dlugim spacerze). Nie pomagaja b.silne tabletki i masci rozgrzewajace, zdjecie rtg nic nie wykazalo. Wczesniej nie mialam zadnych dolegliwosci z plecami a mam prace fizyczna.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani dolegliwości wskazują na obecność zmian kostno-mięśniowego. Proszę zgłosić się do lekarza po skierowanie na rezonans odcinka lędżwiowego, jeśli wybrzuszenie będzie się utrzymywać i poprosić o skierowanie do ortopedy. Pozdrawiam.