Ból płuc i problem z oddychaniem - co to może być?

Witam, mam problem: od paru dni bolał mnie mostek i pod lewym dolnym żebrem, dziś za to już nie wiem co mnie boli, ale chyba płuca - mam problemy z oddychaniem. Mam 14 lat i czasem mnie lekko kłuje w sercu.
14 LAT ponad rok temu

Witam,

By rozstrzygnąć co jest przyczyna Twoich dolegliwości musi zobaczyć Cie lekarz. Na wizycie powinien wypytać dokładniej o Twoje dolegliwości, choroby dotychczas przebyte, zażywane leki itd. oraz koniecznie dokładnie zbadać. Dopiero po przeprowadzeniu tych czynności będzie możliwe postawienie/lub wysunięcie podejrzenia przyczyny opisanych objawów. Niezbędne może okazać się wykonanie badań dodatkowych, o czym zdecyduje badający Cię lekarz. Doradzam więc wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam