Ból po prawej stronie brzucha w 20. tygodniu ciąży

witam jestem w 20 tygoniu ciąży od wczoraj boli mnie po prawej stronie brzucha przy chodzeniu nie wiem co robić czy jechać do szpitala czy co

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dla pewności warto zgłosić się do lekarza i ewentualnie po przeprowadzeniu wywiadu i zbadaniu Pani wykonać badanie usg jamy brzusznej ( celem wykluczenia np kamicy pęcherzyka żółciowego). Pozdrawiam