Ból w pochwie po stosunku

Witam. Od wczoraj mam silny bol głęboko w pochwie.Zacząl sie po stosunku z miom partnerem.Zaraz po był nie do zniesienia,w nocy trochę lżejszy,ale brak chęcia na seks jak i bol zostaly....pierwszy raz spotykam sie z czyms takim...

Na pewno zaufany ginekolog po badaniu znajdzie przyczynę tych przykrych dolegliwości.
pozdr.