Ból z tyłu głowy i kłucie w klatce piersiowej

Witam Ostatnio dosyc czesto i silnie boli mnie glowa z tylu. Najgorzej jest jak sie poloze.. mowiac krotko nie jestem w stanie lezec ani spac bo sie poprostu z tego bolu nie da wytrzymac. Malo tego to dosc czesto odczuwam dosyc silne klucie w klatce piersiowej. Raz z lewej strony a raz z prawej, zdarza sie tez z obu strom naraz. Klucie jest tak silne ze pitrafi mnie przytkac na kilka sekund. Odczuwam rowniez duze oznaki zmeczenia mimo tego iz spie po okolo 8godzin. Czego to moze byc przyczyna?

Witam, w związku z tym, że postawienie diagnozy przez internet nie jest możliwe, wskazanym postępowaniem jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu w celu znalezienia przyczyny opisywanych powyżej dolegliwości. W sytuacji, gdy zostanie wykluczone podłoże somatyczne objawów, zalecanym działaniem jest podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk