Bóle głowy, oka, ucha i zatkany nos a niestabilność barku

Witam Mam 23 lata od dawna mam dziwne bóle glówy, częsciej z prawej strony w okolicy skroni i promienieje na tył głowy. Dodatkowo boli mnie oko (tak jakby od środka i troszke ropieje), boli mnie ucho i mam często zatkany nos z prawej strony. Miałem robiony RM głowy, kręgów szyjnych i nic nie wykazalo. Mam niestabilność prawego barku z ubytkiem panewki 25 % i zastanawiam sie czy to przypadkiem nie od barku. prosze o pomoc bo wariuje od tego

Witam. Mało prawdopodobne iż dolegliwości spowodowane są zmianami w barku. Myślę że wymaga Pan diagnostyki zarówno neurologicznej (którą jak rozumiem Pan przechodzi) jak i laryngologicznej (tomografia komputerowa zatok i kości skroniowej)