Bóle kości, brak okresu, osłabienie oraz utrata wagi

Od pewnego czasu zaniepokoiły mnie objawy tj: ogromny ból kosci,od 2msc spóźnia sie okres tydz,jestem blada,oslabiona,i strasznie schudłam ostatnio choć jem normalnie,mam zaprarcia czasem nie ide 2 tyg sie wyrobic, dodam ze byłam ost na salnie i wcale sie nie pocilam nie uroniłam najmniejszej kropli potu czy to normalne ? leczyłam sie w akademi w Gd 2 lata temu na dermatologi gdzie nie zdiagnozowali mi choroby tylko bralam sterydy bardzo sie martwię.Ps przepraszam ze napisalam tak chaotycznie.

Niezdiagnozowana choroba skóry a potem bóle stawów i zmęczenie. To brzmi jak stara borelioza może z jakąś koinfekcją...

W wersji ekonomicznej można zrobić test ELISA borelia i WEstern Blot borrelia IgG i IgM - mogą jednak nie wyjsć.

Drozsza wersja ale dokładniejsza to LTT Borelia i KKI Borelia IgM i IgG w Synevo