Bóle pochwy w 21. tygodniu ciąży

Witam jestem w ciązy w 21 tygodniu , mam zrobione badania morfologi i moczu i wszystko w normie nie ma żadnego zapalenia ani infekcji a Ja mam bóle pochwy a jest to bardzo nie komfortowe co moge zrobić zeby nie czuć tego bólu i czym jest to spowodowane i czy to nie zagraża ciąży ?

Można przyjmować leki rozkurczowe, ale powinna najpierw Pani skonsultować to z ginekologiem prowadzącym ciążę