Bóle pod łopatkami, problem z rytmem serca

Witam, od dawna odczuwam bóle pod łopatką najpierw lewą, potem prawą, ale jednak cały czas utrzymuje się ten ból z lewej.Do tego,czuje jakby moje serce zmieniało rytm.Bije normalnie,a za chwile tak jakby zatrzymuje się bije szybko,przeskakuje i potem znów normalnie.Towarzyszy temu czasem szum w uszach i nieraz bóle głowy. W nocy potrafi mnie to obudzić i również uczucie jakby mi coś stanęło na klatce piersiowej i brakowało tchu. Czy to wszystko jakoś gra ze sobą?Mam wadę serca wrodzoną.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy zaburzeń rytmu serca. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego a w następnej kolejności do kardiologa celem wykonania badania holter.

Pozdrawiam.