Bóle w dołku sercowym a stosowanie tabletek

Dzien dobry jestem osoba dializowana otrzewnowo biore 14 tabletek dziennie , ostanio zaczelo bolec mnie w dolku sercowym czy to moze byc spowodowane tabletkami ?Co mozna na to poradzic .Jestem w Anglii tutaj lekarze to bagatelizuja prosze o pomoc .Z gory

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza, najlepiej do lekarza gastroenterologa.