Bóle w okolicy pośladków, ud i nóg oraz uczucie niepełnego wypróżnienia

dzień dobry mam pytanie z którym jest zwiazany mój problem od jakiegos czasu mam kłopoty z odbytem mam bóle w okolicy posladków, ud , ból nóg i ciagłe uczucie oddawania stolca trzymam higiene w tych okolicach szczególną a mimo wszystko mam swedzenie ,pieczenie i ból w odbycie ,nadmienie że jestem nerwowa i mam depresje i w takich momentach objawy sie nasilaja ,mam tez usuniete narzady rodne i ciagłe uczucie zalegania ,tak jakby nie do końca wypróżnienia prosze o jakas pozytywna odpowiedz

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W przypadku opisanych przez Panią dolegliwości wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, którzy po przeprowadzeniu wywiadu i zbadaniu okolicy odbytu, zaleci dalsze postępowanie.