Bóle w okolicy serca promieniujące do lewego ramienia

Coraz częściej odczuwam bòle w okolicy serca. Jest to bol promieniujacy w strone lewego.ramienia i brzucha. Nie moge wtedy nabrac powietrza. Bol jest przeszywajacy i rozpierajacy. Ostatnio pojawia sie coraz czesciej zwykle wieczorem. Lekarz mnie badal i nie wykryl nic niepokojacego, wiec skad te bole? Co robic w razie ataku bolu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać RTG kregoslupa piersiowego. po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.