Bolesność dolnej części brzucha u 24-letniej osoby

Witam Od jakiegoś czasu odczuwam ból w prawej dolnej części brzucha. Kiedyś miałam już podobny ból, okazało się że mam torbiel na jajniku, jednak sam on się usunął. Miesiąc później powtórzyła się sytuacja, bolało, po miesiączce przestało. W tej chwili z dnia na dzień znów zaczęło mnie kłuć w tym miejscu, jednak jest to silniejsze, nawet siadając muszę robić to powoli ponieważ kłuje mnie koło jajnika, oczywiście zapisałam się do ginekologa jednak wizyta za kilka dni, a ból jest coraz częstszy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Jeżeli ból jest ostry , Nasilajacy się i nie ustępuje Proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć szpitala.