Bolesność gałek ocznych a opadnięcie powiek

witam , bardzo bolą mnie gałki oczne , kręci mi się w głowie , boli mnie głowa , jedna powieka mi opadła . Okulista wykluczył jaskrę co to może być ?

Witam. Opadnięcie powieki jest objawem neurologicznym. MOże być skutkiem porażenie n. III po stronie opadniętej powieki. Idziemy do neurologa, robimy badanie na cukier, i ewent. CT głowy. POzdrawiam