Bolesność kostki po bieganiu u 20-letniej osoby

Witam biegam od kilku lat po rocznej przerwie mam taki problem dziś po biegu nabawiłem się dyskomfortu nad lewą kostką(ból jak by ktoś wbijał głęboko igłę występuję on z boku). Mocno boli nie mogę stanąć na lewej nodze bo jest ona zdestabilizowana, od kostki lewej na lewej nodze jest boli u góry około 5cm . Nie mam żadnej opuchlizny tylko ten wstrętny ból który doprowadza prawie do płaczu. Bieg był prosty nie mam mowy o złym zgięciu nogi czy złym stanięciu stało sie tak na 18km półmaratonu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania można jedynie domniemywać co się mogło stać.