Bolesność stopy podczas ucisku

Witam. Na lewej pięcie podczas ucisku pojawiają się kuleczki które znikają kiedy stopa jest w spoczynku. Odczuwam również ból w tej pięcie gdy za długo chodzę lub stoję. Proszę napisać co to jest. Byłam u lekarza w Anglii gdzie obecnie mieszkam i on nie wie co to dokładnie jest dostałam tylko krem żeby smarować piete ale nie pomaga.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć. Sugeruje wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy.