Brak krwawienia z odstawienia Cyprest a zastosowanie Gripex

witam, 30.10 wzięłam jedną tabletkę 'gripex control' po czym przeczytałam, że leku tego nie powinno się przyjmować razem z tabletkami antykoncepcyjnymi więc więcej już nie wzięłam. 31.10 wzięłam ostatnią tabletkę 'cyprest' po czym do dnia dzisiejszego (5.11) krwawienia nie ma. Dodam, że w tym czasie współżyłam z chłopakiem, czy mam się martwić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, opisywany problem może i prawdopodobnie jest wynikiem pobrania jednej tabletki Gripex Control. Może on wynikać z samej terapii antykoncepcyjnej. Jednakże, jeżeli taka sytuacja się będzie powtarzać bądź przedłużać proszę o kontakt z lekarzem położnikiem. Pozdrawiam